Ubezpieczenie Pantaenius NNW

Ubezpieczenie Pantaenius Następstw Nieszczęśliwych Wypadków pokrywa finansowe reperkusje wypadku, którego następstwem jest trwałe kalectwo lub śmierć.

 

Ubezpieczenie to zabezpiecza Ciebie jako właściciela jachtu, niezawodowego skippera i niezawodową załogę, a także Twoich gości na pokładzie. Ubezpieczenie obejmuje wypadki związane z wykorzystaniem Twojego jachtu, jak również z wykorzystaniem jachtów czarterowych. Ponadto nie ma znaczenia, czy wypadek miał miejsce na morzu, w porcie czy na przykład podczas naprawy jachtu.

Oto kilka ważnych zalet Ubezpieczenie Pantaenius Następstw Nieszczęśliwych Wypadków:

 

  • Ratownictwo medyczne: Ubezpieczenie pasażerów od wypadków Pantaenius pokrywa koszty ratownictwa medycznego oraz zabezpiecza powrót jachtu.
  • Wypadki podczas uprawiania sportów wodnych: Ubezpieczenie pasażerów od wypadków Pantaenius pokrywa również wypadki przy korzystaniu ze znajdującego się na jednostce sprzętu do sportów wodnych np. pontonu lub skutera.
  • Zwrot kosztów: Ubezpieczenie zwraca koszty związane z ratownictwem morskim, poszukiwaniem zaginionych oraz transportem rannych do 50 000 EUR.
  • Transport powrotny: Niezbędne koszty związane z powrotnym transportem jachtu są pokrywane do sumu 10 000 EUR.
  • koszty lecaenia za granicą: Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w nagłych przypadkach za granicą – do 50 000 EUR na terenie Europy i do 100 000 EUR poza granicami Europy.
  • Wysokie odszkodowania

 

Warunki Ubezpieczenia Jachtu Pantaenius (WUJP) NNW

Na skróty

Zapytaj o wycenę Telefon alarmowy