Firma Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów otwiera nowy oddział w Polsce

Pantaenius PL team

Od 1.1.2018 swoje drzwi otwiera nowy oddział firmy Pantaenius w Gdańsku, zajmującej się ubezpieczaniem jachtów. Do tej pory produkty tej marki dystrybuowane były przez agenta – Nautica Nord. Dla polskich klientów oznacza to sprawniejszą obsługę, świadczoną przez dotychczasowych specjalistów.

 

Motorowodniacy i żeglarze dobrze wiedzą o tym, że sporty wodne przynoszą nie tylko niezapomniane przeżycia i satysfakcję, ale bywają również bardzo ryzykowne. Firma Pantaenius od ponad 50 lat dba o poczucie bezpieczeństwa wodniaków, pomagając im w zminimalizowaniu finansowych skutków wypadków. Dotychczas produkty i usługi Pantaenius świadczone były na polskim rynku przez agenta – Nautica Nord. Po 12 latach współpracy obie firmy uzgodniły, że przyszedł czas na otworzenie oddziału Pantaenius w naszym kraju.

Zespół biura Pantaenius w Gdańsku

Zespół biura Pantaenius w Gdańsku

– Polski rynek jachtowy rozwija się dynamicznie z roku na rok. Chcemy być jego liderem i co roku szukamy nowych rozwiązań i sposobów jak możemy świadczyć lepszą usługę. Z drugiej strony można powiedzieć, że jest to dowód uznania dla naszego rynku i  jest on równie ważny dla firmy jak Anglia, Australia czy Hiszpania – mówi Michał Korneszczuk, twórca sukcesu polskiego Pantaeniusa.

 

Co oznacza ta zmiana dla dotychczasowych klientów agenta Nautica Nord? Właściciele jachtów, podobnie jak amatorzy sportów wodnych, którzy chcieliby zabezpieczyć swoje wakacje na wyczarterowanym jachcie, nie muszą się martwić.

 

Polski oddział będzie działać jeszcze sprawniej, niż do tej pory. Obsługę będą świadczyć dotychczasowi specjaliści z zakresu ubezpieczeń, doskonale znani klientom Nautica Nord.  Bieżąca oferta oraz wieloletnie doświadczenie zespołu przełożą się na wysokiej jakości ofertę, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających wodniaków.

 

Dobrze znana marka      

Firma Pantaenius oferuje ubezpieczenia jachtów na całym świecie. Zaufało jej ponad 90 tys. klientów, co czyni ją marką numerem jeden w Europie. Obsługa prowadzona jest w ośmiu językach. Pantaenius rozpatruje rocznie ponad 5,5 tys. szkód, a dział likwidacji szkód znany jest z szybkiej i kompetentnej obsługi. Więcej informacji oraz kontakt:

 

PANTAENIUS GmbH | Oddział w Polsce
Gradowa 11 |80-802 Gdańsk |Polska
Tel. +48 58 3506131 | Fax +48 58 7322363 |www.pantaenius.pl

powrót do aktualności