Pantaenius niekwestionowanym liderem ubezpieczeń jachtów w Niemczech

yacht research

Właśnie zostały opublikowane wyniki badań rynku produktów i usług żeglarskich prowadzone przez niemiecki magazyn Yacht. W kategorii ubezpieczenia jachtów Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów zebrał najwyższe noty.

 

W badaniu zadano pytanie: Gdzie jesteś ubezpieczony?

 

 

Oraz: Które ubezpieczenie uważasz za najlepsze?

W obydwu pytaniach firma Pantaenius otrzymała najwięcej pozytywnych odpowiedzi. Dziękujemy za zaufanie!

 

Pantaenius od czterdziestu lat oferuje ubezpieczenia jachtów ich właścicielom na całym świecie. Mając ponad 70.000 klientów Pantaenius jest numerem jeden wśród ubezpieczycieli w Europie świadcząc prawdziwie lokalne usługi gdy ich najbardziej potrzebujesz.

 

Pantenius jest jedynym ubezpieczycielem jachtów, który prowadzi obsługę w ośmiu różnych językach oraz rozpatruje ponad 5,500 szkód rocznie na całym świecie. Nasz dział likwidacji szkód jest znany z szybkiej i kompetentnej obsługi szkód.

Obiecujemy, że zawsze będziesz rozmawiać ze specjalistami, którzy zapewnią Ci  najbardziej kompleksowe z dostępnych ubezpieczeń, a w przypadku nieszczęśliwego  zdarzenia o Twoje roszczenie zadba dział likwidacji szkód Pantaenius. Cokolwiek zdarzy się Twojemu jachtowi i gdziekolwiek jesteś na świecie, Pantaenius zna miejsca i ludzi, którzy mogą pomóc.

 

powrót do aktualności